Dørgreb Eris (massiv) - Ø19 mm - Krom
Number: 10073
Dørgreb med 7 mm støbt roset (Ø52 mm). Svarer til model A640. Inkl. 8x8 mm dørgrebspind samt skruer og bøsninger til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Dørgreb børstet krom |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 53 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Krom |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldssortering (sekundære emballage) | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Affaldstype (sekundær emballage) | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Emballagetype (sekundær emballage) | Æske/kasse |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (sekundær emballage) | 11.5 g |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Dørgreb børstet krom |