Dørhank m/bolte - Ø16 mm - Børstet
Number: 10510
U-formet dørhank med bøsning og 8 mm gevind. CC/centerafstanden er 125 mm. Inkl. 2 stk. M8x65 mm sammenspændingsbolte (lige kærv), 2 stk. M8x85 mm sammenspændingsbolte (lige kærv), 2 stk. spændeskiver (Ø18 mm) i plastik, 2 stk. spacere i plastik samt 1 stk. umbraco-værktøj.
Specifikationer
| [BC] Navn | Dørhank Ø 16 - CC 125mm. B |
| Diameter (Ø) | 16 mm |
| Dybde | 55 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |
| Tykkelse | 1.2 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Dørhank Ø 16 - CC 125mm. B |