Dørhank m/bolte - Ø19 mm - Børstet
Number: 10513
U-formet dørhank med bøsning. CC/centerafstanden er 200 mm. Inkl. 2 stk. M8x65 mm sammenspændingsbolte (lige kærv), 2 stk. M8x85 mm sammenspændingsbolte (lige kærv), 2 stk. spændeskiver (Ø18 mm) i plastik, 2 stk. spacere i plastik samt 1 stk. umbraco-værktøj.
Specifikationer
| [BC] Navn | Dørhank Ø 19 - CC 200mm. B |
| Diameter (Ø) | 19 mm |
| Dybde | 64 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |
| Tykkelse | 1.2 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Dørhank Ø 19 - CC 200mm. B |