Oval cylinderring (udvendig) - 6 mm - Børstet
Number: 11024 · DB nr.: 5298828
Oval cylinderring til udvendig side. Højden er 6 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cylinderring udvendig 6mm børstet |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 6 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cylinderring udvendig 6mm børstet |