Oval cylinderring (udvendig) - 8 mm - Børstet
Number: 11025 · DB nr.: 5298829
Oval cylinderring til udvendig side. Højden er 8 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cylinderring udvendig 8mm børstet |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 8 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cylinderring udvendig 8mm børstet |