Oval cylinderring (udvendig) - 18 mm - Børstet
Number: 11029 · DB nr.: 5298833
Oval cylinderring til udvendig side. Højden er 18 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cylinderring udvendig 18mm børstet |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 18 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cylinderring udvendig 18mm børstet |