Dørgrebspind - 145 mm - Elforzinket
Number: 11083 · DB nr.: 1489785
Dørgrebspind (8x8 mm) i elforzinket stål med hul og slids. Længden er 145 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Dørgrebspind 145mm |
| Diameter (Ø) | 8 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 145 mm |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Elforzinket |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Dørgrebspind 145mm |