Bøsning til knækskrue - M4x12 mm - Børstet
Number: 11100
M4 bøsning med sekskantet hals til knækskrue. Bøsningen er fremstillet i 316 stål, som er velegnet til kystnære områder.
Specifikationer
| [BC] Navn | Hylster til dørgrebs roset 4mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 12 mm |
| Materiale | 316 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Hylster til dørgrebs roset 4mm |