Knækskrue - M4x110 mm - Børstet
Number: 11112 · DB nr.: 2021658
M4 knækskrue med knæk for hver 5. mm. Længden er 110 mm. Torx 15 kærv.
Specifikationer
| [BC] Navn | Knækskrue M4 x110mm rustfri |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 110 mm |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Knækskrue M4 x110mm rustfri |