Dækkappe til kasselås - 8 mm - Børstet
Number: 11150 · DB nr.: 1826542
Dækkappe (Ø52 mm). Anvendes til døre under 34 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Dækkappe til kasselås 8mm børstet |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 8 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Dækkappe til kasselås 8mm børstet |