Skruesæt - M4x110 mm - Børstet
Number: 11157
Skruesæt bestående af 2 stk. M4x110 mm knækskruer samt 2 stk. M4x12 mm bøsninger. Passer til dørknoppen fra PRO-serien.
Specifikationer
| [BC] Navn | Skruesæt til varenr. 10639 Dørknop - Ø50mm Rustfrit stål CC30 |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 110 mm |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Skruesæt til varenr. 10639 Dørknop - Ø50mm Rustfrit stål CC30 |