Pinolskrue - M5x2,5 mm - Børstet
Number: 11180 · DB nr.: 1553435
Pinolskrue til dørgreb. Torx 10 kærv.
Specifikationer
| [BC] Navn | Pinolskrue M5 rustfri. 100 stk. pr pose |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 2.5 mm |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Overflade | Matforniklet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/100 stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Pinolskrue M5 rustfri. 100 stk. pr pose |