Udligningsbøsning - 5-8 mm - Mat
Number: 11196
Udligningsbøsning til pind på toiletbesætning. Udligningen er 5-8 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Bøsning til pind på toiletbesætning |
| Bredde | 8 mm |
| Dybde | 8 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 30 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Bøsning til pind på toiletbesætning |