Oval cylinderring (udvendig) - 13 mm - PVD messing
Number: 11209
Oval cylinderring til udvendig side. Højden er 13 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cylinderring udv. 13mm PVD messing |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Højde | 13 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | PVD messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cylinderring udv. 13mm PVD messing |