Konisk toiletbesætning - CC 27 mm - Poleret messing
Number: 11233
Konisk toiletbesætning (Ø50 mm) til modul/mellemdør. Med harlekinvrider og rød/grøn-markering. Inkl. skruer og bøsninger til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Toiletbesætning poleret messing til BODA |
| Diameter (Ø) | 50 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | 304 stål |
| Nettovægt | 100 g |
| Overflade | Poleret messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Toiletbesætning poleret messing til BODA |