Langskilt til dråbecylinder (smalprofil) - CC 92 mm - Børstet
Number: 11261
Langskilt til dråbecylinder i smalprofil. Måler 230x32x2 mm. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Langskilt smalprofil CC 92mm |
| Bredde | 32 mm |
| Dybde | 2 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 230 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldssortering (sekundære emballage) | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Affaldstype (sekundær emballage) | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Emballagetype (sekundær emballage) | Æske/kasse |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (sekundær emballage) | 3 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Langskilt smalprofil CC 92mm |