Langskilt m/stort hul - CC 111 mm - Børstet
Number: 11263
Stort massivt langskilt med rundt hul (Ø40 mm) og bøsning i messing. Måler 250x60x2 mm. Inkl. 4 stk. træskruer.
Specifikationer
| [BC] Navn | Langskilt grebshul + stort hul børstet |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 2 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 250 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldssortering (sekundære emballage) | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Affaldstype (sekundær emballage) | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Emballagetype (sekundær emballage) | Æske/kasse |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (sekundær emballage) | 4 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Langskilt grebshul + stort hul børstet |