Løs returfjeder - 2 mm - Stål
Number: 11293
Løs returfjeder i stål til massive greb. Bemærk at returfjederen ikke kan anvendes på tre-punktslåse.
Specifikationer
| [BC] Navn | Returfjeder løs - til massive greb |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Stål |
| Tykkelse | 2 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Returfjeder løs - til massive greb |