Pind til toiletbesætning - 100 mm - Stål
Number: 11294 · DB nr.: 2360037
Pind der passer til toiletbesætninger i PRO-serien. Fremstillet i kilestål og måler 5x5x100 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Pind til toiletbesætning 5x5x100mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 100 mm |
| Materiale | Stål |
| Nettovægt | 20 g |
| Overflade | Stål |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Stk. |
| Affaldstype | Erhverv |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Pind til toiletbesætning 5x5x100mm |