Oval universal cylinderring (indvendig) - 6-21 mm - Poleret
Number: 11339
Universal cylinderring til oval cylinder.Justerbar højde fra 6-21 mm med de medfølgende ringe. Til indvendig side. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Universal cylinderring oval indv. 6-21 |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Poleret |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Universal cylinderring oval indv. 6-21 |