Monteringssæt - M8x65/85 mm - Børstet
Number: 11499
Monteringssæt bestående af 2 stk. M8x65 mm sammenspændingsbolte til døre med en tykkelse op til 35 mm samt 2 stk. M8x85 mm sammenspændingsbolte til døre med en tykkelse op til 55 mm. Inkl. spændeskiver.
Specifikationer
| [BC] Navn | Sammenspændingsbolte i sæt 65/85 |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 85 mm |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Sammenspændingsbolte i sæt 65/85 |