Dørgrebspind m/vekselstift - 96 mm - Børstet
Number: 11698
Dørgrebspind (8x8 mm) med vekselstift til udvendig dørknop fra PRO-serien samt dørgreb indvendigt. Længden er 96 mm, og passer til dørtykkelser på 39-69 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Vekselstift 8x8x96 mm. Passer til dørtykkelse 39-69 mm. |
| Diameter (Ø) | 8 mm |
| Længde | 96 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Vekselstift 8x8x96 mm. Passer til dørtykkelse 39-69 mm. |