Oval cylinderring (udvendig) - 27 mm - Børstet
Number: 11827 · DB nr.: 2377328
Oval cylinderring til udvendig side. Højden er 27 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cylinderring 27mm |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 27 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cylinderring 27mm |