Rokoko cylinderring (indvendig) - 11 mm - PVD messing
Number: 11933
Rokoko cylinderring til indvendig side. Højden er 11 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cylinderring rokoko 11mm PVD messing |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 11 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | PVD messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cylinderring rokoko 11mm PVD messing |