Spiraldørlukker - 220 mm - Elforzinket
Number: 12021 · DB nr.: 5385359
Spiraldørlukker i elforzinket stål. Længden er 220 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Spiraldørlukker 220mm |
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 220 mm |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Elforzinket |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Spiraldørlukker 220mm |