Dørholder m/magnet - 74 mm - Børstet
Number: 12026 · DB nr.: 2016952
Dørholder med magnet. Højden er 74 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Dørholder m/magnet Rustfri stål |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 74 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Dørholder m/magnet Rustfri stål |