Dørstopper (skildpadde) - 35 mm - Børstet
Number: 12027
Massiv dørstopper med sort gummibuffer. Monteres i gulvet. Inkl. skrue.
Specifikationer
| [BC] Navn | Dørstopper Skildpadde Høj Ø 45 |
| Diameter (Ø) | 45 mm |
| Højde | 35 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Dørstopper Skildpadde Høj Ø 45 |