Dørkile - 120x20 mm - Grå
Number: 12037 · DB nr.: 1547815
Dørkile i grå gummi. Måler 120x20 mm, mens højden varierer fra 23-40 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Dørkile grå gummi 1 stk |
| Bredde | 20 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 120 mm |
| Materiale | Gummi |
| Overflade | Grå |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Dørkile grå gummi 1 stk |