Knækskrue - M5x90 mm - Poleret messing
Number: 13034 · DB nr.: 1939656
M5 knækskrue med knæk for hver 5. mm. Længden er 90 mm. Torx 15 kærv.
Specifikationer
| [BC] Navn | Knækskrue M5 x 90mm messing |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 90 mm |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Poleret messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Knækskrue M5 x 90mm messing |