Bøsning til knækskrue - M5x12 mm - Poleret messing
Number: 13036
M5 bøsning med takket hals til knækskrue.
Specifikationer
| [BC] Navn | Hylster til knækskrue 5mm messing |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 12 mm |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Poleret messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Hylster til knækskrue 5mm messing |