Nøglemåler - 100x30 mm - Børstet
Number: 13042
Praktisk nøglemåler til både 5-stift og 6-stift nøgler. Benyttes til at aflæse den nøgle, en cylinder skal omlægges efter. Fremstillet i slidstærkt stål.
Specifikationer
| [BC] Navn | Nøglemåler til 5 og 6 stift |
| Bredde | 30 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 100 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Nøglemåler til 5 og 6 stift |