Omlægningsrør (6-stift) - 200 mm - Mat
Number: 13095
Omlægningsrør til 6-stift cylindre. Længden er 200 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Rør til omlægning 200 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 200 mm |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Ingen emballage |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Rør til omlægning 200 mm |