Indsats til kasselås - 33 mm - Børstet
Number: 13101 · DB nr.: 1840108
Støbt indsats (Ø52 mm) til kasselås.
Specifikationer
| [BC] Navn | Indsats massiv med 13mm ring. Støbt. |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Dybde | 33 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Indsats massiv med 13mm ring. Støbt. |