Omlægningsrør (5-stift) - 50 mm - Mat
Number: 13121
Omlægningsrør til 5-stift cylindre. Længden er 50 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Rør til omlægning 50 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 50 mm |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Ingen emballage |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Rør til omlægning 50 mm |