Møtrik til postkassecylinder - Stor - Mat
Number: 13131 · DB nr.: 1490920
Stor møtrik til postkassecylinder.
Specifikationer
| [BC] Navn | Møtrik til postkasselås, stor |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Møtrik til postkasselås, stor |