Nøgleskinne til JA543 - 25 mm - Sort
Number: 13146
Nøgleskinne til JA543 nøgleemne. Anvendes til at fastholde JA543 nøgleemnet i nøgleskæremaskinen ved udfræsning af nøglen.
Specifikationer
| [BC] Navn | Nøgleskinne til JA543 |
| Bredde | 2 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 25 mm |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Sort |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/2 stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Blister, Bagkort |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Nøgleskinne til JA543 |