SYSTEMstift - 1,8 mm - Mat
Number: 13182
Systemstift med en højde på 1,8 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Systemstift 1,8mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 1.8 mm |
| Materiale | Nysølv |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Ingen emballage |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Systemstift 1,8mm |