Cylinderskrue M5 - 68 mm - Børstet
Number: 13188 · DB nr.: 2051158
Cylinderskrue med Torx 15 kærv.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cylinderskrue 5 x 68mm 2 stk. |
| Diameter (Ø) | 5 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 68 mm |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Overflade | Børstet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/2 stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cylinderskrue 5 x 68mm 2 stk. |