Sikkerhedsslutblik til suppleringskasse - Justerbart - Matkrom
Number: 13195 · DB nr.: 1387720
Justerbart sikkerhedsslutblik til suppleringskasse.
Specifikationer
| [BC] Navn | SikkerhedsSlutblik til 13107 |
| Bredde | 30 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 150 mm |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Matkrom |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | SikkerhedsSlutblik til 13107 |