Kobling til universal dråbecylinder - 5 mm - Mat messing
Number: 13212
Kobling til universal dråbecylinder.
Specifikationer
| [BC] Navn | Kobling til Universal Cylinder |
| Dybde | 5 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Mat messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Kobling til Universal Cylinder |