Rokoko cylinder - 6-stift - Messing
Number: 13241
6-stift rokoko cylinder. Testet efter DS/EN 1303. Inkl. tre nøgler.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cylinder 6 stift rokoko 1 stk. Messing |
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 39.9 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Godkendelser og klassificeringer | DS/EN 1303 |
| Højde | 35 mm |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cylinder 6 stift rokoko 1 stk. Messing |