Låsekasse (Rex, Amca 333) - Venstre - Brun
Number: 13258 · DB nr.: 1866710
Låsekasse (Rex, Amca 333) med elgalvaniseret overflade og brun stolpe. Inkl. slutblik og nøgle.
Specifikationer
| [BC] Navn | Rex låsekasse Amca 333 venstre |
| Bredde | 16 mm |
| Dybde | 73 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 111 mm |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Brun |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Rex låsekasse Amca 333 venstre |