Skruetrækker - Torx 6 - Sort/grøn
Number: 13306
Skruetrækker med Torx 6 kærv og ergonomisk gummibelagt greb for bedre komfort. Model: Wera 367.
Specifikationer
| [BC] Navn | Skruetrækker Torx 6 |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 130 mm |
| Materiale | Stål/gummi |
| Overflade | Sort/grøn |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Skruetrækker Torx 6 |