Bits - Torx 6 - Mat
Number: 13307
Bits til skruer med Torx 6 kærv.
Specifikationer
| [BC] Navn | Bits torx 6 |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 25 mm |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Bits torx 6 |