Knækskrue - M5x130 mm - Poleret messing
Number: 13373
M5 knækskrue med knæk for hver 5. mm. Længden er 130 mm. Torx 15 kærv.
Specifikationer
| [BC] Navn | Knækskrue M5 x 130mm messing |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 130 mm |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Poleret messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Knækskrue M5 x 130mm messing |