Nøglebrik til SWS-1300 - 40x25 mm - Blå
Number: 13380
Nøglebrik i plast til SWS-1300 elektronisk cylinder.
Specifikationer
| [BC] Navn | Ekstra brikker til SWS 1300 |
| Bredde | 25 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 40 mm |
| Materiale | Plast |
| Overflade | Blå |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Løs |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Ekstra brikker til SWS 1300 |