Cover til SWS-1300 - 55x37 mm - Sort
Number: 13392
Cover til SWS-1300 elektronisk cylinder.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cover i sort til Jasafe elektronisk cyl. |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 37 mm |
| Længde | 55 mm |
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Sort |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cover i sort til Jasafe elektronisk cyl. |