Understift (kode: R) - 5-stift - Mat
Number: 13413
Understift med koden "R". Højden er 8,67 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Understift R (5 stifts) 8,67mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 8.67 mm |
| Materiale | Nysølv |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/100 stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Understift R (5 stifts) 8,67mm |