Nøglepose - 90x70 mm - Hvid
Number: 13499
Nøglepose i papir til opbevaring af nøgleemner. Beskytter nøglerne, og holder dem samlet et sted.
Specifikationer
| [BC] Navn | Nøglepose Jasafe 100 stk. |
| Bredde | 70 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 90 mm |
| Materiale | Papir |
| Overflade | Hvid |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/100 stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Ingen emballage |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Nøglepose Jasafe 100 stk. |