Cylinderforlænger - 5 mm - Mat
Number: 13519 · DB nr.: 1732092
Cylinderforlænger i nylon. Uden skruer.
Specifikationer
| [BC] Navn | Cylinderforlænger 5mm i Nylon |
| Bredde | 19.9 mm |
| Dybde | 5 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 34.9 mm |
| Materiale | Nylon |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Cylinderforlænger 5mm i Nylon |